Çorum Beyaz Eşya Servisi

Çorum Beyaz Eşya Servisi Arçelik Beko Vestel Bosch Siemens Profilo Simfer, baymak servisi, arçelik servisi, beko servisi, vestel servisi, altus servisi, hotpoint servisi, seg servisi, profilo servisi, siemens servisi, bosch servisi, ariston servisi, lg servisi, samsung servisi, vaillant servisi, regal servisi, eca servisi, airfel servisi, aeg servisi, demirdöküm servisi, viesmann servisi

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,Çorumda Beyaz eşya Servis hizmeti vermekte olan firmamız, Çorum Beyaz Eşya Servisi işinde uzman personelleri ile yeni teknolojileri sürekli takip etmekte ve yılda iki defa eğitimlere katılmaktadır.

Çorumda servis hizmetlerimiz  işçilik ve yedek parça garantili olup, Çorum'da Beyaz Eşsya servisi alanında rakipsizdir. 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermekte olan firmamıza  0 542 8995324  ve 0 364 2348919 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çorumda beyaz eşya servis ekibimiz cihazlarınızda ki arızaları bir daha tekrarlamayacak şekilde tamir eder ve parça garantisi verir. Beyaz eşya teknik servisimiz, güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakındır.

Servisimiz yetkili servis değildir, Özel servis hizmeti verilmektedir.

Çorum’un en iyi ve en uygun fiyatlı beyaz eşya servisi olan firmamız, Çamaşır makinesi arıza teknik servis hizmeti, Bulaşık makinesi teknik servis hizmeti, Buzdolabı teknik servis hizmeti, Fırın teknik servis hizmeti, Kombi teknik servis hizmeti ve Klima teknik servis hizmeti verilmektedir.

Acil beyaz eşya teknik servis ekibimize çağrı servisimiz sayesinde anında ulaşmanız mümkündür.Çorum merkez ve tüm ilçelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Beyaz Eşya Servisi ihtiyaçlarınızda iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.